بهترین برای طرفداران سیاوش خیرابی

The Best for Siavash Kheirabi's Fan

سلام
آذیـن 19 ساله
ستایش 19 ساله
و مرسده 18 ساله

بعد 2 سال وب نویسی و کسب تجربه همچنان در کنار هم هستیم تا بتونیم اطلاعات

عکسها و....مشترک مفیدتری رو در اختیار طرفداران سیاوش عزیز بذاریم...

پس خوانندگان عزیز هر کدوم از شما هم مثل ما کنار هم باشید تا تو این دنیای

مجازی از هنرمند محبوبمون حمایت و ب پیشرفتش کمک کنیم...


جشـــن تولد خانوادگي
  دوسای عزیز و همیشگی وب سلام. امروز هم با یه اپ کوچیک دیگه همراهتون هستیم اما با این تفاوت که اپ دو قسمت شده و قسمت دوم رو هفته دیگه براتون میذاریم...

اول از همه سال نو و کریستمس رو به همه تبریک میگیم به خصوصی به اونایی که مسیحی هستن!


حالا بریم سراغ اپ امروز...

 

ابتدا عکسای شب یلدا که به مناسبت عروسی حدیت فولاد وند و رامبد شکرابی

    

سیاوش خیرابی:شب یلدای خاطر انگیزی بود. همه ی مزه ی چنین شبی به این است که همه ی فامیل دور هم جمع شوند و طولانی ترین شب سال را جشن بگیرند...


عکس تولد سیاوش خیرابی به همراه مصاحبه که اسکن . عکسای مجله تو اپ بعدی هست...

همين چند روز پيش بود كه سياوش قدم در 26 سالگي گذاشت و يك سال را كه پر از تجربههاي مختلف بود پشت سر نهاد و سالي جديد را آغاز كرد. سياوش بدون شك بهترين دوست سينمايي من است و از اين رو گفتگوهاي زيادي با هم داشتهايم اما اين مصاحبه متفاوتترين گفتگوي من با سياوش است. مصاحبهاي كه در شب تولد سياوش انجام شد و در آن مادر و پدر سياوش براي اولين بار حاضر شدند مقابل دوربين خانواده سبز قرار بگيرند و با ما گپ و گفت صميمانهاي انجام دهند.

آنچه ميخوانيد حاصل اين گفتگوي مفصل و جذاب است...

موافق ورود سياوش به بازيگري نبودم

بابا:من در ابتدا زياد موافق ورود سياوش به دنياي بازيگري نبودم و آن هم به اين دليل بود كه من فضاي سينماي قبل از انقلاب را ديده بودم و همانطور كه ميدانيد فضاي سينما در آن دوران مناسب نبود و تصورم اين بود كه اين فضا الان هم در سينما حكمفرماست و به همين جهت مادر سياوش بيشتر مشوق او بود تا من.خدا را شكر سياوش وارد اين حرفه شد و به موفقيت هم دست پيدا كرد و انشاا... هميشه موفق باشد.

مامان: وقتي ديدم سياوش خيلي به بازيگري علاقه دارد او را تشويق كردم كه به طور جدي اين رشته هنري را دنبال كند. وقتي براي اولين بار هم تصوير سياوش را از قاب تلويزيون ديدم واقعا حس خوبي داشتم و از صميم قلب از اينكه زحمات پسرم به ثمر نشسته، خوشحال بودم.

عاشق عكاسيام

«آقاي خيرابي دوست نداشتيد سياوش هم مثل دو برادر ديگرش به عرصه عكاسي قدم بگذارد؟» اين سوالي است كه از پدر سياوش ميپرسم و در جواب اينطور ميشنوم: من عاشق عكاسي هستم و اگر عكس نگيرم نميتوانم زندگي كنم. عشق من به عكاسي طبعا باعث اين شد كه خانوادهام نيز به اين رشته علاقه پيدا كنند و از من به بچهها هم سرايت كرد و همانطور كه ميدانيد آرش و اورنگ هم عكاسي را به طور حرفهاي دنبال ميكنند. سياوش هم به عكاسي علاقهمند است اما تصميم گرفت كه هنر را در رشته بازيگري دنبال كند و خدا را شكر كه توانست در اين رشته موفق باشد.

 

سياوش خيرابي متولد 1363 است، فوقديپلم نرمافزار كامپيوتر دانشگاه آزاد، واحد تهران شمال، در محله سعادتآباد به همراه پدر و مادرش زندگي ميكند. دو تا برادر به نامهاي اورنگ(متولد 1356) و آرش (متولد 1359) دارد كه هر دو متاهل ميباشند و آتليه عكاسي به نام «نايت» را اداره ميكنند. در فيلمهاي تلخون، مرد مجهول، پسرها سرباز به دنيا نميآيند، حس پنهان، فكر كنم زير هشتم باشم، بازي كرد... اما اوج كار او بازي در مجموعه «ترانه مادري» و پس از آن «دلنوازان» بود... او علاقه وافري به موسيقي دارد و معمولا پاي ثابت كنسرتها ميباشد. پسر خونگرمي ميباشد، از غرور فاصله دارد و به طور كلي مردمدار است.

ماجراي دوستي با خسرو شكيبايي

بابا: وقتي خسرو در استوديو  پاسارگاد دوبله كار ميكرد با او آشنا شدم و از همانجا با هم دوست شديم، آن زمان ما هجده سال سن داشتيم و در اوج جواني بوديم. مدتها بود كه خسرو را نديده بودم تا اين كه وقتي به ساختمان دنا آمديم يك روز ديدم خسرو دم در ايستاده و با انرژي مشغول صحبت با يكي از مسئولان ساختمان بود،  در همان حين از پشت و بدون اين كه من را ببيند جملهاي به شوخي گفتم و تا برگشت و من را ديد يكديگر را به آغوش كشيديم و بعد از مدتها دوباره يكديگر را ديديم. زماني هم كه خسرو فوت كرد واقعا نتوانستم در مراسمش شركت كنم چون از لحاظ روحي نتوانستم باور كنم كه خسرو ما را تنها گذاشته است.

دو عروس بسيار خوب دارم

«خانم خيرابي، دوست نداشتيد در كنار اين سه پسر، يك دختر هم داشته باشيد؟» جواب را اينطور از زبان مادر  سياوش ميخوانيم: خب چرا دوست داشتم كه يك دختر هم  داشته باشم تا كمك حالم باشد اما الان من دو عروس بسيار خوب دارم كه واقعا جاي خالي دختر را برايم پر كرده اند.  «نميخواهيد عروس سوم را هم به جمع خانواده خيرابي اضافه كنيد؟» همانطور كه براي دو پسر ديگرم در مورد ازدواج تصميم نگرفتم براي سياوش هم دوست دارم با آمادگي كامل سراغ اين مقوله برود.

با سياوش دوست هستم

بابا: من معتقدم كه اگر پدرها با پسرها دوست باشند خيلي از مسايل به وجود نميآيد. وقتي رابطه دوستانه بين پدر و پسر وجود داشته باشد، جوان اگر با مشكلي روبهرو شود بدون رودربايستي آن را با پدرش مطرح ميكند و هر دو با هم به دنبال راه حل مشكل ميگردند و با هم همفكري ميكنند. خدا را شكر اين رابطه بين من و هر سه پسرم وجود داشت و در عين حالي كه بچهها بزرگ و كوچكي را رعايت ميكنند خيلي هم با هم دوست و رفيق هستيم و همه ما چهار نفر( من، اورنگ، آرش و سياوش) يك خانمي را به نام «ماهرخ»(مادر سياوش) دوست داريم و او را سمبل خانه ميدانيم.

سياوش مدام

در كنارمان است

«شايعاتي كه در اين مدت در مورد سياوش ساخته شده است شما را آزار نميدهد؟»

مامان: خب يك بار كه شايعه شد سياوش در كما است و بار ديگر خبر چاقو خوردنش زبان به زبان چرخيد اما چون لحظه به لحظه با سياوش در ارتباطم اين شايعهها زياد برايم نگرانكننده نبود. شايعه اول را قبل از اينكه به گوشم برسد خود سياوش بهم اطلاع داد تا وقتي شنيدم نگران نشوم.

بابا: شايعات به اين خاطر روي ما تاثير منفي نميگذارد كه مدام سياوش را درخانه ميبينيم و مطمئن هستيم كه اتفاقي برايش نيفتاده است. مثلا شايعه ميشود كه سياوش در كما است اما همان موقع سياوش در كنارم نشسته است و در سلامت كامل به سر ميبرد. به غير از اين سياوش با مادرش يك رابطه قلبي عجيبي دارند. جالب است بدانيد يك شب در نوشهر حال همسرم بد شد و او را به بيمارستان منتقل كردم  ساعت سه صبح بود كه سياوش با من تماس گرفت و از مادرش پرسيد.

ماجراي مصاحبه خيرابيها

«خانم خيرابي! چرا در اين مدت كه سياوش در عرصه بازيگري به شهرت رسيده است، پيشنهادهاي گفتگوي مجلات مختلف را رد كرديد و خيلي سخت راضي به گفتگو شديد؟» جواب مادر سياوش را اينطور شنيديم: خب حس كردم احتياجي نيست كه صحبت كنم.

اورنگ: خب همه ما از ابتدا هم نسبت به گفتگو با مجلات زياد راضي نبوديم و فقط چند بار با دوستان مطبوعاتي كه داشتيم و نميتوانستيم جواب رد به آنها بدهيم گفتگو كرديم چون احساس ميكنيم سياوش زحمتي را متحمل شده است و به اين جايگاه رسيده است و دليلي ندارد ما وارد فضاي مصاحبه و باقي مسايل شويم.

سياوش: يكي از دلايلي كه مامان راضي به اين گفتگو شد حضور تو بود.

مامان: همينطور است. زماني كه اورنگ با من تماس گرفت و موضوع را با من مطرح كرد در ابتدا مخالفت كردم اما وقتي اسم شما و مجله شما به ميان آمد پذيرفتم كه در اين گفتگو شركت كنم.

بابا: اگر بعضا ديدهايد من و آرش و اورنگ هم با برخي مجلات گفتگو كردهايم بيشتر در زمينه عكاسي بوده است.

خانواده خوشبخت

بابا و مامان: ما معتقديم در خانوادهاي كه نظم و ترتيب و انعطاف باشد خوشبختي هم وجود دارد. مثلا سياوش ميداند كه فرزند كوچك خانواده است و چه وظايفي نسبت به باقي اعضاي خانواده دارد. فكر ميكنم خانواده خوشبخت همين است. اعضاي خانواده بايد بتوانند باهم صحبت و در عين حال احترام يكديگر را هم حفظ كنند.

سياوش: خانواده خوشبخت يعني من و بابا و مامانم...

بهترين كادوي تولد

سياوش: بهترين كادويي كه گرفتم برميگردد به دوران دبستانم. در آن زمان يك دوستي داشتم كه مادرش برايش يك پيراهن زيبا بافته بود و اين پيراهن واقعا چشم مرا گرفته بود، خيلي دوستش داشتم. مادرم هم لطف كرد و براي تولدم پيراهني  شبيه به همان پيراهن برايم بافت و مرا خيلي خوشحال كرد.

 


 ویه سری  عکسای مربوط به محرم

 

    


و در نهایت دانلود مصاحبه با سیاوش خیرابی در سینما گلخانه...

میخواستیم با ۲ تا فرمت بذاریم  که یکی برای موبایل باشه اما چون کلپا مشکل دار شد فعلا از یه سایت دیگه براتون اماده کردیم تا ببینین تا دانلود با حجم کم رو هم بذاریم

   

دانلود با فرمت flv

دانلود

 برای دیدن انلاین هم به این ادرس برین...

انلایناکران عمومی فیلم سینمایی "نفوذی" به کارگردانی احمد کاوری و مهدی فیوضی از امروز چهارشنبه با 15 سینما در تهران آغاز شد.
به گزارش خبرنگار مهر، اکران عمومی فیلم "نفوذی" از امروز در سینماهای قدس، آزادی، ایران، فرهنگ، پردیس ملت، زندگی، اریکه ایرانیان، جوان، موزه سینما، ماندانا، سپیده، مرکزی، شاهد، تهران، پردیس شکوفه و چند سینما از هفته آینده روی پرده می‌رود.
فیلم سینمایی "نفوذی" بر اساس خاطره یک آزاده ساخته و برگردان به یک اثر سینمایی شده و داستان آن با نگاهی به کتاب "حکایت زمستان" به قلم سعید عاکف نوشته شده است.
فیلمنامه را داود امیریان با برداشتی آزاد از کتاب نوشته و جمشید هاشم‌پور، امیر جعفری، نسرین مقانلو، محمد کاسبی، امیرضا دلاوری، علیرام نورایی و... در آن بازی کرده‌اند. احمد کاوری و مهدی فیوضی کارگردان‌های این فیلم هستند.
دیگر عوامل تولید فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: حسن پویا، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرامپور، مجری طرح: ح.علیمردانی، مدیر تولید: اردشیر ایران‌نژاد، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: عطاالله سلمانیان، محصول محراب فیلم.

تاریخ انتشار:8/10/89


- اسکن مجله خانواده سبز و اتفاق نو و کلیپ سینما گلخانه با پسوند موبایل در اپ بعدی...

- همچون سرو هم فصل اولش تموم شد و فصل دوم هنوز اماده پخش نیست و در حال تدوین هستش!!

- لازم شد واسه این اپ از همه کسایی که کمک کردن تشکر کنیم به ویژه از  سایه - سلن - غزاله -یاسی  و همه که جوری کمک ما بودن مرسی....

تا اپ بعد....


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۰۹

همچون سرو پخش میشود
 

سلام دوباره به همه طرفدارای دوست داشتنی این وب....

امروز هم با یک اپ دیگه با شما هستیم

ابتدا قرار بود اسکن مجله نسل امروز توی این اپ قرار بگیره اما متاسفانه نتونستیم پیدا کنیم و اگر کسی مجله رو داره میتونه در اختیار بقیه هم بذاره...

خوب بریم سراغ اپ امروز....

 ۲ عکس به عنوان عیدی به اپ اضافه شد ...مربوط به روز پنجشنبه 18 شهریور در مجموعه ورزشی سبز واقع در ولنجک  

..عید همگی مبارک

۳ تا عکس نسبتا قدیمی اما Orginal

اورجینال  مجله سینمای امروز

این هم یک عکس در یک کنسرت!!

 

و اورجینال  مجله نسل امروز

و این هم یک wallpaper بامزه از مریم عزیز


سریال همچون سرو بعد از ماه رمضان از شبکه 2 پخش میشه و تیزرش رو هم نشون داد اما از اونجایی که خیلی از شماها فرصت دیدن تیزر رو پیدا نکردین ما براتون اماده کردیم و برا دانلود گذاشتیم

یه مقدار حجمش زیاد هست اما با کیفیت خیلی خوبه....

www.siavashkheirabi-09.blogfa.com

دانلود تیزر همچون سرو


و حالا دانلود های برنامه زنده رود با حجم کم....چون خیلی هاتون با دانلود سری قبل مشکل داشتین ایندفعه کلیپ هارو  با همون کیفیت خوب براتون با حجم کم اماده کردیم....امیدوارم راحت دانلود کنید..

درضمن این سری  کلیپ ها با فرمت موبایل هستند

زحمت کم حجم کرد کلیپ ها رو هم مریم عسیسم کشیده...


 دانلود 1

 دانلود 2

 دانلود 3

 دانلود 4

 دانلود 5

 دانلود 6

 دانلود 7

 


و حالا نوبت میرسه به بخش جدیدی که به وب اضافه کردیم....

باید بگم که این بخش شامل آموزش هرچیزی که مربوط به سیاوش خیرابی باشه میشه....

و هر وقت مطلب جدیدی پیدا کردیم براتون اماده میکنیم


اما بخش اموزشی امروز...

شاید براتون جالب باشه که وقتی صفحه گوگل رو باز میکنید تا چیزی سرچ کنید عکس سیاوش خیرابی روی صفحه گوگل باشه!!!!

برای خیلی هاتون انجام این کار آسونه اما ما یه توضیح کوچیکی میدیم تا همه بتونن استفاده کنن....

www.siavashkheirabi-09.blogfa.com


میتونید برای توضیح کامل به ادامه مطلب برید... 

 مجموعه «از ياد رفته» شب‌هاي پاييز روي آنتن تلويزيون مي‌رود
خبرگزاري فارس: مجموعه تلويزيوني «از ياد رفته» به كارگرداني «فريدون حسن‌پور» در فصل پاييز از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
علي لدني كه تهيه كنندگي اين سريال را بر عهده دارد، در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: ساخت اين مجموعه تلويزيوني به پايان رسيده و تنها بخش‌هاي پاياني آن باقي مانده كه قرار است در يكي از كشورهاي سوييس يا اتريش تصويربرداري شود.
وي افزود: در حال حاضر عجله‌اي براي تصويربرداري اين بخش‌ها نداريم، چون مربوط به انتهاي سريال مي‌شود و ما مي‌توانيم آن را با فراغ بال و آرامش تصويربرداري كنيم.
وي اظهارداشت: اين سريال در شب‌هاي پاييز به صورت هفتگي در 26 قسمت 45 دقيقه‌اي پخش مي‌شود ضمن اين كه موسيقي «از ياد رفته» نيز توسط «بهزاد عبدي» در كشور اوكراين ساخته مي‌شود.
بنابراين گزارش، مجموعه تلويزيوني «از ياد رفته» سال 88 در روستايي در شمال كشور كليد خورد و تصويربرداري آن در تهران به پايان رسيد.
به گزارش فارس، «از ياد رفته» درامي عاشقانه است كه براي شبكه اول سيما تهيه مي‌شود.
داستان مجموعه «از ياد رفته» قصه دختر و پسر جوان ساده روستايي است كه با يكديگر ازدواج مي‌كنند. پسر پس از تلاش‌هاي بسيار و با حمايت‌هاي همسرش به پزشكي خبره تبديل مي‌شود و پس از اين موفقيت‌ها ديگر همسرش را مانند قبل دوست ندارد تا اين كه...
محمدرضا فروتن، سپيده خداوردي، صادق صفايي، رضا ناجي، حوري ميرمحمدي و ... در اين سريال بازي دارند و عوامل اصلي اين پروژه عبارتند از: نويسنده و كارگردان: فريدون حسن‌پور، مدير توليد: شهريار شهباززاده، مدير تصويربرداري: نادر معصومي، صدابردار: حسين بشاش، طراح صحنه: حسن روح‌پروري، طراح گريم: محمدرضا قومي، مدير برنامه‌ريزي و دستيار اول كارگردان: يوسف روحاني، عكاس:احسان بشارت، تهيه‌كننده:علي لدني.جمعی از هنرمندان در ضیافت افطاری رئیس جمهور شرکت کرده بودند، و 15 نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون در سخنانی برخی پیشنهادات و مشکلات خود را با ريیس‌جمهور در میان گذاشتند.
به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان،حمایت از فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدس، توجه دولت به بازنشستگی، بیمه و مسکن هنرمندان و احداث سالن‌های سینما از جمله موضوعاتی بود که از سوی هنرمندان مطرح شد.

در پایان این مراسم هنرمندان کشورمان روزه خود را به همراه ريیس‌جمهور افطار کردند.در اين افطاري اسفنديار رحيم‌مشايي و سيدمحمد حسيني وزير ارشاد در كنار رييس‌جمهور در مراسم ديدار با هنرمندان حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار ما، حضور چشمگير هنرمندان سينما و تلويزيون از نكات برجسته اين مراسم بود.

برخي از هنرمندان كه در مراسم افطار رييس‌جمهور شركت داشتند به اين شرح است: ابوالقاسم طالبي، مسعود ده‌نمكي، محمدرضا شريفي‌نيا، مهران مديري، پروانه معصومي، نسرين مقانلو، حسين سهيلي‌زاده، پرستو صالحي، حسين فرحبخش، ‌عبدا... عليخاني، اميرحسين شريفي، حبيب‌ا... كاسه‌ساز،‌ علي روئين‌تن، رضا داودنژاد، برزو ارجمند، حامد كميلي، فريبا نادري، جواد عابدي، مريم كاوياني،‌لادن طباطبايي، حسين محب‌اهري، محمدرضا ورزي، ‌احمد نجفي،‌ سيامك انصاري،‌ نفيسه روشن، سياوش خيرابي و...این هم از اپ امروز...امیدوارم که براتون جالب بوده باشه......تا اپ بعد....

 


.:: ادامه ي مطلب ::.
نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در چهارشنبه ۱۳۸۹/۰۶/۱۷

ویژه تولد وبلاگ

 اول از همه سلام!

امروز هم با یه اپ باحال دیگه در کنارتون هستیم

البته یه یاد اوری کنم که این اپ یه مناسبت داره و اونم تولد ۲ سالگی وبلاگمونه که اصلش ۷ شهریوره

اما چون مطالب خیلی به روز بود دیگه شما رو منتظر نذاشتیم

پس این شما و  اپ امروز...

 

اول از همه میریم سراغ مجله سینما امروز که سری عکسای سیاوش در گورستان ماشینه


عکسها و مصاحبه مجله سینمای امروز (شماره 57)

  

   

    

  

 

و این هم دو تا پوستر خوشگل که مریم جون زحمتشو کشیده

  

 

و حالا نوبت دانلود کل زنده روده منتها با سایز و کیفت خوب

(کادر صفحه:بزرگ - کیفت:متوسط/خوب - حجم نسبی هر قسمت: 19 MG - تایم نسبی هر قسمت : 2 دقیقه)

لینک ها هم سالمه  و من خودم همش رو دانلود کردم و مشکلی نداره


قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

ممنونیم بابت کلیپ ها از سحر و سپیده عزیز


کم حجم همین کلیپ هارو با همین کیفیت برای موبایل تو اپ بعدی میذاریم...برای کسانی که با  دانلودشون مشکل دارند


راسخون: تصويربرداري اين سريال در اطراف تهران ادامه دارد. انتخاب خواننده براي تيتراژ سريالي كه هنوز آماده پخش نشده است، مي‌تواند نشان‌دهنده اين نكته باشد كه تيتراژ براي سازندگان اين سريال اهميت دارد و از طرفي آنها تلاش دارند سريال همچون سرو را به پخش ماه رمضان شبكه 2 سيما برسانند، به همين دليل همه كارها را طبق برنامه پيش مي‌برند.
اين سريال را بيژن بيرنگ و مسعود رسام به صورت مشترك تهيه مي‌كنند و كارگردان آن ايرج حبشي است.
داستان «همچون سرو» در روزهاي جنگ و در يك اردوگاه جنگي مي‌گذرد. روزي يك پزشك زن به اين اردوگاه مي‌آيد؛ اما فرمانده با حضور زنان در جنگ مخالف است بنابراين تصميم مي‌گيرد او را به پشت خط مقدم جبهه برگرداند اما درست در زماني كه فرمانده خانم دكتر را سوار ماشين مي‌كند تا او را برگرداند، خبر مي‌رسد كه دشمن جاده را بمباران كرده است.
خانم دكتر مجبور مي‌شود در اردوگاه بماند و همين امر باعث مي‌شود كه او بتواند توانايي‌هاي خود را به فرمانده ثابت كند و نشان دهد كه حضور پزشك در جنگ لازم است؛ حال اين پزشك مي‌تواند يك زن باشد يا يك مرد.
لاله اسكندري در سريال همچون سرو، نقش پزشك خانم را بازي مي‌كند و پژمان بازغي، نقش فرمانده را. نام سريال را هم به اين دليل گذاشته‌اند همچون سرو؛ چون يكي از سربازان در اردوگاه از نهال سرو كوچكي نگهداري مي‌كند. اين نهال يادگار برادرش است كه در جنگ شهيد شده است. از ديگر بازيگران اين سريال مي‌توان به رحيم نوروزي، صادق هاتفي، سياوش خيرابي، مالك سراج و... اشاره كرد. فيلمنامه همچون سرو را علي خودسياني نوشته و حسين احمدي مدتي است كه تدوين آن را آغاز كرده است


خوب این هم از اپ امروز

از نظرای همیشگیتون هم یه دنیا ممنونیم

تا اپ بعدی


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در جمعه ۱۳۸۹/۰۶/۰۵

باید رفت؟!
*عکسی از سیاوش در کنسرت روزبه نعمت اللهی به این آپ اضافه شد.(بالای عکسهای کنسرت نادر مسچی) 

دوستای عزیز سلام.....نمیپرسم خوب هستین یا نه چون میدونم با اپ امروز حتما حالتون خوب خواهد بود

چون ازمون خواسته بودین که زود اپ کنین ما هم با وجود عکسای جدید دست به کار شدیم تا شما هم خوشحال باشید

بریم سراغ اپ....

کنسرت روزبه نعمت اللهی.....

عکسای سیاوش خیرابی با محسن افشانی در کنسرت نادر مسچی با استایلی جدید !

 


و یه عکس قدیمی و همینجوری...


و عکس سیاوش در فیلم نفوذی....


حالا  دانلود پشت صحنه باید رفت که قرار بود درست کنم....امیدوارم مشکلی نباشه

دانلود قسمت 1

دانلود قسمت 2


با تشکر از همراهی همیشگیتون......فعلا..


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در چهارشنبه ۱۳۸۹/۰۴/۲۳

new piCc
 

سلام به همه دوستان عزیز .....امیدواریم که تابستون خوبی رو آغاز کرده باشید و امتحاناتتون رو هم

با موفقیت به پایان رسونده باشید.

با یک آپ خیلی سورپرایز در کنارتون هستیم......

3 عکس اختصاصی از سیاوش خیرابی.


کپی برداری با ذکر منبع لطفا........

این هم دو تا عکس از پشت صحنه لج و لج بازی .


   

با تشکر از  محمد هادی عزیز برای 2 عکس پشت صحنه.


    

"لج و لجبازی" در 20 سینما اکران می‌شود.

فیلم سینمایی "لج ولجبازی" به کارگردانی سیدمهدی برقعی از نهم تیرماه در 20 سالن روی پرده می‌رود

منوچهر زبردست پخش‌کننده این فیلم به خبرنگار مهر گفت: این فیلم قرار است از نهم تیرماه در گروه سینمایی قدس و در 20 سالن روی پرده می‌رود

امیر جعفری، نیما شاهرخشاهی، سارا خوئینی‌ها، سحر زکریا و سحر قریشی،سیاوش خیرابی بازیگران این فیلم هستند. فیلمنامه را حمید گرشاسبی براساس طرحی از رامبد جوان نوشته است

این فیلم داستان زوجی جوان به نام پونه و فرهاد است که پس از 15 سال زندگی مشترک حدود سه سال است از یکدیگر جدا شده‌اند. آشنایی پونه با یک مرد جوان انگیزه‌ای می‌شود تا فرهاد رقیب عشقی خود را از میدان به در کند

عوامل این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: حسین ناظریان، مدیر صدابرداری: شهرام متولی‌باشی، طراح صحنه و لباس: افسانه صمدزاده، طراح چهره‌پردازی: مهدیه اعرابی، صداگذار: آرش قاسمی، آهنگساز: سعید اسدی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: حجت ذیجودی، منشی صحنه: بهشته ناصری، جانشین تولید: علی رضایی

مهدی برقعی فیلم سینمایی "سفر به شرق" و فیلم‌های تلویزیونی "او شبیه گل داودی بود"، "وقتی سفر کردیم" و "خاطره" را در کارنامه دارد


این هم لینک دانلود پشت صحنه تله فیلم( باید رفت) که از برنامه شما و سیما پخش شد.                         

دانلود
   

تا دفعه بعدی....موفق باشید

نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در چهارشنبه ۱۳۸۹/۰۳/۲۶

pictures & clipe

جمعه ۷/۱۲/۸۸ تله فیلم تلخون از شبکه ۳ سیما ساعت ۲۳:۱۵...


سلام به همه دوستان عزیزمون.....امیدواریم خوب باشید.

در ابتدا پوزش ما رو به دلیل تاخیر در آپدیت وبلاگ بپذیرید .....دچار یک سری نقص فنی

شده بودیم!!

در ابتدای این آپ

 انتقالیه خبرنامه کتیبه عشق

توجه توجه

هدیه سایت سیمای ایرانی.

تقویم سال ۸۹ را با امضای هنر مند محبوب خودتون هدیه بگیرین!!

 

مجموعه سیمای ایرانی به 200 نفر از اعضای سایت ، به قید قرعه ، سر رسید بسیار زیبای کتیبه عشق را با امضاء هنرمندانی چون :

 - استاد ایرج خواجه امیری
 - استاد علی رضا افتخاری
 - احسان خواجه امیری
 - احسان فدایی
 - رسول اکبریان
 - مهدی مدرس
 - مهدی مقدم
 - مجید خراطها
 - علی لهراسپی
 - نریمان
 - رضا رویگری
 - یوسف تیموری
 - حمید لولایی
 - سیاوش خیرابی
 - محسن افشانی
 - امیر نوری
 - ساعد هدایتی
 - علی کاظمی
 - لیلا اوتادی
 - حدیث فولادوند
 - بهنوش بختیاری
 - شهربانو موسوی
 - مهدی فاروقی
 - آرمین سپهری
 - محمد رضا حسینیان
و دیگر هنرمندان ...

 

هدیه می دهد

شما میتونید به سایت سیمای ایرانی درخواست بدین که تقویم سال ۸۹ یا همون کتیبه عشق و با امضای سیاوش خیرابی بهتون هدیه بده! البته قابل ذکره که ابتدا باید قرعه کشی بشه و برنده های خوش شانس هدیه میگیرن

نحوه شرکت در قرعه کشی کتیبه عشق:
    1 - در سایت سیمای ایرانی عضو باشید
    2 - ای دی سیمای ایرانی را در لیست خود داشته باشید (simayeirani)
هر دو موارد در قرعه کشی لازم است.

قرعه کشی تموم شد و این بنر رو تبلیغاتی در وب قرار دادیم...!

با تشکر از استقبال شما کاربران عزیز ، نتایج قرعه کشی به زودی اعلام خواهد شد. و ما برای برندگان ، ایمیلی حاوی اطلاعات نحوه دریافت کتیبه ارسال خواهیم کرد .


 ۳تا عکس به همراه یک کلیپ از سیاوش خیرابی در سینما اریکه ایرانیان

داریم که این عکسها و فیلم در شب اکران فیلم نفوذی در جشنواره فجر بوسیله سایه عزیز

گرفته شده.... 

این هم کلیپ مربوطه....

دانلود


مرسی از سایه عزیزمون.


این هم قسمت دوم  چشم انداز که قسمت اول رو در آپدیت های گذشته گذاشته بودیم و قسمت سوم هم اپ بعدی...

ادامه چشم انداز


و در آخر هم سه تا پوستر زیبا که مریم عزیز زحمتشون رو کشیده.....

 
ممنون مریم جون.


این هم یکسری خبر کوتاه از خبر گزاری آریا...

خبرگزاري آريا- سياوش خيرابي بازيگر سينما و تلويزيون به خبرنگار آريا گفت:سريال تلويزيوني "از ياد رفته" ساخته فريدون حسن پور در لوکيشن فرمانيه کار تصويربرداري خود را ادامه مي دهد.
وي در توضيح بيشتر اين سريال گفت:اين مجموعه 26 قسمتي روايتگر يک درام عاشقانه است که نقش اول اين سريال را محمدرضا فروتن ايفا مي کند و در حال حاضر در فرمانيه تصويربرداري مي شود و تا دو ماه ديگر نيز به طول مي انجامد و همچنين بخش هايي از تصويربرداري اين سريال نيز در اروپا انجام مي شود.
خيرابي خاطرنشان کرد: در سريال"از ياد رفته" به تهيه کنندگي علي لدني که براي شبکه يک سيما توليد مي شود محمدرضا فروتن،بهنوش طباطبايي،سپيده خداوردي،صادق صفايي،رضا ناجي،حوري ميرمحمدي و...بازيگراني هستند که در اين مجموعه تلويزيوني به ايفاي نقش مي پردازند.
وي همچنين در خصوص فيلم "نفوذي" که در بخش مسابقه جشنواره فيلم فجر حضور دارد گفت:من خوشحالم که امسال در اولين حضوري که داشتم با يک فيلم متفاوت در کنار بازيگران مطرح سينما همانند امير جعفري و نسرين مقانلو به ايفاي نقش پرداختم و اين دو هنرمند ارزنده تجربيات گرانقدري را در اختيار من قرار دادند و امروز که به جشنواره آمده ام و درکنار هنرمندان مطرح سينما هستم براي من افتخار بزرگي است.
وي در پايان افزود:متاسفانه درگير کار بودم و نتوانستم فيلمهاي جشنواره را ببينم اما حضور تصورم بر اين است در فستيوال امسال فيلمهاي بخش سينماي ايران خيلي بهتر و با کيفيت تر از فيلمهاي بخش بين الملل است و اميدوارم که روز به روز سينماي ايران به موفقيت برسد.

مثل همیشه ممنون از همراهیتون تا بعد.


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در یکشنبه ۱۳۸۸/۱۲/۰۲

اسكن مجلات و چشم انداز.
 

جدیدترین اخبار:

برترین های سال ۸۸ شبکه جام جم از نظر مردم انتخاب شده...

برترین سریال شبانه از نگاه مخاطبان شبکه جهانی جام جم


سریال دلنوازان به تهیه کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی

 

برترین بازیگر مرد سریالهای شبانه از نگاه مخاطبان شبکه جهانی جام جم


شاهرخ استخری به خاطر بازی در سریال دلنوازان


تبریک به  سیاوش خیرابی به عنوان نفر دوم بین بازیگران دلنوازان

و از بین ۳ نفر برتر نفر سوم

و همچنین تبریک دوباره برای برگزیده شدن فیلم نفوذی در جشنواره فجر به عنوان فیلم برتر!

به امید موفقیت روز افزون...


سلام به دوستان و همراهان این وبلاگ...
با آپ مفصلی در کنارتونیم و تصمیم گرفتیم برای آپ ایندفعه مجموعه کامل اسکن مجلاتی
رو که مصاحبه ها و عکسهای جالبی از سیاوش خیرابی داشتن رو قبل از اينكه مدتشون طي
بشه رو بذاريم


در ابتدا مجله مكث كه عكسها و مصاحبه جالبي از سياوش و دوست صميميش نادر رهنما ...

 

تيتر نوشت ۱*قرار گذاشته ايم در يك روز ازدواج كنيم!

 

 

  مجله سينماي امروز...

تيتر نوشت ۲* با سياوش خيرابي از اسكي و خاطراتش!

   مجله هنر هفته....

تيتر نوشت ۳*با شاهرخ استخري نه دعوا كرده ايم نه قهر!!

   


و اين هم اسكن عكس روي جلد مجله ستايش.
و بالاخر كليپ برنامه بيستم دي ماه كه از چشم انداز و با حضور سياوش خيرابي از شبكه جام جم

پخش شد به دستمون رسيد....


دانلود قسمت اول

البته حجمش یه مقدار زیاده و متاسفانه برنامه برای کم کردن حجم یا کاتش برنامه نداشتیم. اما گذاشتیم که بد قولی نکرده باشیم  


                            نفوذی؛ آرامانگرا، دلچسب و بدون شعار

در چهارمين روز جشنواره فجر، دو فيلم «نفوذي» (احمد كاوري و مهدي فيوضي) و «بيداري روياها» (محمدعلي باشه‌آهنگر) با موضوع بازگشت اسراي جنگ تحميلي در دو سانس متوالي در سينماي ويژه اهالي رسانه به نمايش گذاشته شد. اين دو فيلم هر چند به لحاظ خط داستاني و اجرا، فاصله آشكاري با يكديگر داشتند اما واجد نقاط مشتركي نيز بودند.
هم در «نفوذي» و هم در «بيداري روياها» با آزاده‌اي مواجهيم كه در مظان اتهام سازش با دشمن است. از اين رو تحت نظارت نيروهاي امنيتي قرار مي‌گيرد اما بعدا، معلوم مي‌شود كه اين اتهام بي‌بنيان و كذب بوده است.
جالب است كه در هر دو فيلم، آزاده همسري دارد چشم انتظار و يك فرزند پسر و يك فرزند دختر. پسر آزاده در آستانه ازدواج است و صحنه عروسي وي نيز در هر دو فيلم وجود دارد.
دركنار اين دست تشابهات، قصه «نفوذي» و «بيداري روياها» خيلي روان وبه‌دور از شعارهاي مرسوم و موجود در اين قبيل آثاربه تصوير كشيده شده است كه همين عامل در اكران عمومي گيشه مناسبي را براي اين فيلم ها رقم خواهد زد.

«نفوذي» از سوژه پرتحركي برخوردار است. بزنگاه‌هاي مختلف داستاني «نفوذي» به‌گونه‌اي طرح‌ريزي شده‌اند كه در تمام لحظات، فيلم يك قدم جلوتر ازبيننده است.
«امير جعفري» كه عمدتا ايفاگر نقش‌هاي كمدي است، اين بار در يك نقش جدي موفق نشان مي‌دهد، هر چند كه چهره‌پردازي ضعيفي در دوران ميانسالي دارد.
«نسرين مقانلو» در نقش همسر آزاده بازي متفاوتي نسبت به نقش‌آفريني‌هاي گذشته‌اش ارائه داده و در لحظات حساس و تأثربرانگيز فيلم، بسيار برصحنه مسلط است.
در مجموع، «نفوذي» در حد يك كار اول و با در نظر گرفتن راهنمايي‌هاي جمال شورجه - كه كارنامه قابل دفاعي در عرصه سينماي دفاع مقدس دارد- فيلم پر كشش و موفقي به نظر مي‌رسد.
                                           
                                                   ***

پينوشت ۱*اين هم نقد يكي از منتقدان درباره فيلم نفوذي كه در جشنواره اكران شد.

پينوشت ۲*شايد ما نقد خودمون و ديدگاهمون به عنوان يك مخاطب رو از اين فيلم  گذاشتيم.


اطلاعیه
مجله زندگی ایده ال گفته محبوب ترین هنر مند رو به شماره 20001124 ارسال کنید تا ویژه نوروز تو بهترین رستوران تهران مهمونش کنن.


پينوشت ۳*و در آخر همونطور كه شايد بيشترتون بدونيد سياوش خيرابي در اكران فيلم نفوذي و در سينما اريكه ايرانيان حضور داشته .

پينوشت۴*براي اين آپ تشكر ويژه داريم از مريم و بی تا عزيز.

پينوشت ۵*تا آپ بعدي پايدار باشيد.


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در دوشنبه ۱۳۸۸/۱۱/۱۲

عکس +کلیپ+حرفهای ما
 
علی رغم تلاشی که کردیم تا نظرات تاییدی نشه اما امکانش نبود و تا اطلاع ثانوی نظرات تاییدی میشه!

سلام به همگی...دوباره با یه سلام تازه و یه حال و هوای تازه اومدیم...اما انگار حال و هواها خیلی عوض شده!

بالاخره سریال دلنوازان تموم شد و پایان شیرینش برای خیلی ها تلخ بود....

هرچند خیلی نقش سیاوش خیرابی پررنگ و زیاد نبود اما اونطور که بود خودشو نشون داد و باعث خوشحالی خیلی از ماها طرفدارای پرو پاقرصش شد و همین که تو یه فیلم موفق بازی کرد کافی بود....

هرچند هر شب بعد فیلم نقدای کوچیکی از فیلم و تو نظرا میگفتبن اما حالا که سریال تموم شده نوبت یه نقد اساسی از کل فیلمه و یه نظر سنجی که دوست داریم همه توش شرکت کنین و نظرشونو اون چیزی که واقعا هست بگین و به بهترین نقش و بهترین بازی که تو فیلم دیدین رای بدین تا نظر سنجی کنید....

خواب حالا جدا از اینا بریم سراغ اپ امروز که ابتدا با چندتا عکسه...

عکس روی جلد مجله مشاور خانواده....با تشکر از مریم عزیز

عکس جدا از سیاوش خیرابی و شاهرخ استخری

این هم یه عکس از گریم جدید سیاوش خیرابی !

و در اخر یه عکس اختصاصی به خاطر تموم شدن سریال و اینکه حال و هواتون عوض بشه....


این هم  دانلود دو قسمت از صحبت سیاوش خیرابی تو جشن برنامه زنده رود که چند وقت پیش تو عید پخش شده بود....مرسی از ملودی جونم بابت کلیپا...

دانلود قسمت 1

 

دانلود قسمت 2


خواب دوستای عزیز اینم از اپ کوچیک امروز ما...راستش چند وقته سرمون شلوغه و درگیریم و اگر یه کم بین اپ ها فاصله زیاد شد یا مطالب کمتر شد امیدواریم بازم بتونه شما رو راضی کنه و از همه کسایی که تو کارای وب کمکمون میکنن کلی ممنونیم و چون زیادن دیگه نمیشه اسم برد....

و در اخر حتما به ادامه مطلب هم سر بزنین....

فعلا ....


.:: ادامه ي مطلب ::.
نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۸/۲۷

انسان بدون عشق می میرد!
 سلام به بهترین طرفدارای سیاوش خیرابی و دوستای پایه و همیشگی این وب....

امروز هم با کلی عکس از سیاوش خیرابی به همراه یه مصاحبه جالب رادیویی  از سیاوش خیرابی اومدیم


چندتا عکس فوق العاده ویژه و محشر از سیاوش خیرابی و شاهرخ استخری سری همون عکسا تو شماره قبلی مجله زندگی  ایده ال که سایت ایده ال گذاشته بود و ما تو وب گذاشتیم.مرسی بابت اطلاع رسانی!

   

   

با تشکر از سایت زندگی ایده ال...


همونطور که میدونید سریال دلنوازان تا هفته دیگه تموم میشه و مجله ها تمام تلاش خودشونو دارن میکنن که تا اخرین فرصت با بازیگرای سریال بحث و مصاحبه داشته باشن و تقریبا جلد روی خیلیهاشون عکس سیاوش خیرابی زده شده و ما هم تصمیم گرفتیم تا بتونیم این مجله ها رو براتون تهیه کنیم و بذاریم تا همه بتونن استفاده کنن...

ابتدا  عکسهای مجلات  که امیدواریم خوشتون بیاد....

بازم مرسی از مریم عزیز بابت اسکن عکسا....

اول عکس روی جلد مجله اتفاق نو....

Image

و حالا عکس های  مجله خانه سبز....


                   

 

و اینم ۲ تا عکس از  پشت صحنه دلنوازان در مجله راه زندگی...

 

 و اخر هم ۲ تا عکس جدا از پشت صحنه فیلم لج و لج بازی...


بعد عکسا نوبت مصاحبه ایه که براتون اماده کردیم....این مصاحبه رادیوی  با ۳ بازیگر جوان  دلنوازان (سیاوش خیرابی-شاهرخ استخری-مهدی ماهانی) بوده و ممنونیم ازبیتا جون بابت  ارسال مصاحبه..

این شما و مصاحبه رادیویی :

دانلود مصاحبه


خواب امیدواريم مثل همیشه از اپ لذت ببرین! از نظرای همیشه فوق العادتون بازم ممنونیم....
 


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در سه شنبه ۱۳۸۸/۰۸/۱۹

دانلود جشن رمضان

 

 

www.mercde-sanaz.blogfa.com

دانلود جشن رمضان رو با حجم کم و کیفت خوب توی دو قسمت گذاشتم که میتونید راحت دانلود کنید...بازم ببخشید دیر شد..

بازم از سایه جونم ممنونم چون سر این کلیپا خیلی دردسر داشتیم...

دانلود قسمت 1

دانلود قسمت 2

 

اینم لینک پخش انلاین جشن رمضان...

مشاهده انلاین جشن رمضان


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۶/۰۴

باز هم ترانه مادري

اینم چندتا عکس از برنامه جشن رمضان....

 اینم اونجایی ک میگه محسن مثل زبل خانه هرجا می ری بوده...

سلام سلام سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم ک حالتون خوب باشه.....

خب اول از همه ب همه ی برو بچه های کنکوری اینجا بابت فبولیشون تبریک

میگم و امیدوارم همیشه همینطور موفق باشینو همچنین آرزوی موفقیت دارم واسه

بقیه دوستای گلمون.....خبببببببببببببببببب واسه اپ امروز بالاخره تیکه های جالب

قسمت ۲ ترانه مادری رو گذاشتم و امیدوارم ک خوشتون بیاد

خب اینم لینک دانلودا....

پارت ۱>>>>>دانلود

پارت۲>>>>>دانلود

پارت۳>>>>>دانلود

پارت۴>>>>>دانلود

پارت۵>>>>دانلود

پارت۶>>>>دانلود

پارت۷>>>>دانلود

پارت۸>>>>دانلود

پارت۹>>>>دانلود

پارت۱۰>>>>دانلود
من با پسوند موبایل گذاشتم ک حجمش کم باشه و راحت دانلود بشه من تیکه های خیلی

جالبو جدا کردم و پیشنهاد میکنم همه رو دانلود کنید....شرمنده دیر شد آپلود نمیشدن
خب حالا ۳ تا پوستر زیبا ک ب ترتیب کار ملودیمریمو آقا هادی هستش....

دست هرسه درد نکنه.....

نوشته شده توسط ستایش در چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۵/۱۴

دانلود برنامه زنده رود و عکس فوق العاده
اول از همه چندتا عکس از مجله که اولین بار تو نت با کیفیت خوب قرار میگیره....

دوتا عکس که ماله مجله کلبه سرگرمی هست.....

www.mercde-sanaz.blogfa.com

www.mercde-sanaz.blogfa.com

اینم یه عکس فوق العاده از مجله ی معما.........................

www.mercde-sanaz.blogfa.com

اینم صفحه گفت و گو. که بیشترش تکراری بود.................

www.mercde-sanaz.blogfa.com

قسمت های مهم گفتگو با سیاوش خیرابی در مجله معما...

با پور سرخ رفیقم

من ارتباط چندانی با بقیه هنرمندان ندارم.قط یه چیزی که دیدم و خیلی هم برام جالب بود این بود که یه باز سر کار شاهد احمد لو بودیم گه پوریا پورسرخ اومد سر صحنه و داشت با همه احوال پرسی می کرد که ازبین جمعیت مرا دید و جلو آمد و بغلم کرد و و بوسید و گفت پسر کارت خیلی عالیه ! خیلی برام جالب بود من جتی پوریا رو از نزدیک ندیده بودم همون جا با هم دوست شدیم و با هم در ارتباط هستیم.

ارتباط با مردم

سایتی دارم درست میکنم تا دیگه این همه اخبار دورغ تو وبلاگ های مختلف درباره من ننویسن و همون طور که گفتم اصلی ترین راه که می تونم با مردم در ارتباط باشم مغازه و کافی شاپی است که در صدد باز کردن اونا هستم که سعی می کنم مواقعی که کار ندارم اونجا باشم تا یک ارتباط مستقیم با مردم داشته باشم و باهاشون صحبت کنم.

بهترین های سال 87

روزبه نعمت الهی در موسیقی، محسن خلیلی در فوتبال و شهاب حسینی در سینما،بهترین های سال 87 بودن.

خبرساز ترین چهره سال

گلشیفته فرهانی خبر سازترین چهره سال بود.به خاطر ورودش به هالیوود.

عید مرا یاد تلخون میندازد

وقتی عید میاد من یاد پخش تله فیلم تلخون می افتم چرا که اولین کارم بود و از آن طریق انتخاب شدم برای ترانه مادری.

هنگام سال تحویل

زمان سال تحویل دوست دارم پیش خانوداه ام باشم آن هم همیشه.فکر کنم امسال نیستم چون امکان داره با تیم فوتبال هنرمندان بروم مالزی،سنگاپور و مجارستان

اولین تبریک نوروزی

اولین پیام تبریک را بعد از خانواده ام به مادر بزرگم می فرستم.

روز های خوب و بدسال

بهترین روزم در سال 87، کار ترانه مادری بود و خاطره بدی هم نداشتم

انتظارم در سال 88

دوست دارم در سال 88 کار های بهتری انجام بدهم و خیلی موفق تر باشم.

خیلی خوبه که ادم الگو برداری خوبی بکنه وبعد خودش به الگو تبدیل بشه.مثلا برخوردی که من با مردم تو خیابون دارم مسلما من از خسرو شکیبایی یاد گرفتم که چجوری رفتار کنم.

اینم یه پوستر که ملودی جونم زحمتشو کشیده...save کنید بزرگ میشه

www.mercde-sanaz.blogfa.com


وحالا مهمترین قسمت این آپ.....

میدونم که بیشتر شماها مخصوصا اونایی که تهرانن نتونستن مصاحبه زنده رود با سیاوش خیرابی و محسن افشانی رو ببینن وخیلی هم دنبالش گشتین اما پیدا نکردین...منم خودم تابه الان نتونسته بودم ببینم اما چندروز پیش که برنامه های منتخب شبکه زنده رود و نشون داده دوتا از دوستای گلم تونستن ببینن و این گفتگو رو ضبط کنن و حالا هم در اختیار من قرار دادن تا من هم برای شما بذارم و شما هم مثل من لذت ببرین....

ممنونم بابت کلیپ ها از ملودی و ساناز عزیزم.......

...........

قسمتی که سیاوش احساستی میشه و گریش میگریره و با پخش تیکه ای از فیلم محسن و سیاوش همدیگرو در آغوش میگیرن...

دانلود قسمت اول

***

قسمتی که سیاوش راجب قرنیه سوخته چشماش صحبت میکنه و بین رشید پورو محسن کل به وجود میاد و سیاوش...

دانلود قسمت دوم


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در سه شنبه ۱۳۸۷/۱۲/۲۷

ادامه عکسای بم!
 

پویا امینی و امیر نوری و سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی و امیر نوری-عینکشو حال میکنین؟؟

 

محمد رضا مهدوی و سیاوش خیرابی

 

سیاوش خیرابی با بازیکن مجارستانی

 

 


 عکسها دوباره آپلود شد...... 

چندتا عکس جدید دیگه...از سیاوش خیرابی در بم...

در سالن انتظارات فرودگاه کرمان در زمان برگشت به تهران

پنجشنبه ده بهمن – در مسیر برگشت از کرمان به تهران

سیاوش خیرابی  تمرین با توپ – پنجشنبه ده بهمن – استادیوم بم

دو تیم مجارستان و هنرمندان-سیاوش خیرابی در ردیف سوم پایین سمت راست قرار دارد...


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در جمعه ۱۳۸۷/۱۱/۱۱

عکس و دانلود مصاحبه ویژه
 

 دو تا عکساختصاصی از سیاوش و ...

اینم فقط واسه نیم رخش.....

بچه ها خواهشن اگه خواستین تو وبتون بذارین با ذکر منبع بذارین چون من ادرس وبمو روی عکسا ننوشتم واسه اینکه عکس خراب نشه. مرسی


امروز دانلود یه مصاحبه رو براتون گذاشتم که توی رادیو با سیاوش خیرابی و محسن افشانی شده.....در برنامه پذیرایی که ماله ۷ شهریور ماهه!!!!!!!!!!!!!!!

تقریبا موقعی که فیلم برداری ترانه مادری تموم شده بود و قسمتای اخراش بود .....

با وجود اینکه مصاحبه  قدیمیه اما  من  تاحالا نشنفته بودم درضمن اینکه ا ین مصاحبه با  بقیه مصاحبه ها فرق داره و چون تو رادیو هستش و زنده هم بوده خیلی باحال تر شده!!!! یعنی اتفاقاتو حرفاییکه زده میشه جو رو خیلی صمیمی کرده و خیل هم جالبه.....شاید بعضییاتون شنیده باشین اما چون ۹ صبح بوده احتمالا اکثرا نشنیدین من که خودم نشنیده بودم و زیبا جون دوست خوبم واسم فرستاد.............

اینم چند قسمت صحبت گرم پذیرایی با سیاوش خیرابی و محسن افشانی:

 دانلود قسمت1

دانلود قسمت2

دانلود قسمت3

دانلود قسمت4

دانلود قسمت5

دانلود قسمت6

این مصاحبه ها اگه تو کامپیوتر پخش نشد توی موبایلتون بریزین درست میشه.!


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در شنبه ۱۳۸۷/۱۰/۲۸

برنامه زنده رود
بچه ها میدونید که جمعه صبح سیاوشو محسنو  خانم گودرزیو تو برنامه زنده رود تو اصفهان اوردن؟

حالا امروز یه چندتا عکسشونو میذارم...

راستی  قرنیه چشم سیاوش هم آسیب دیده که تو برنامه  زنده رود همش اخم میکرده...حالا دعا کنیم اگه چیزی شده زود خوب بشه........

مرسی از پردیس بابت عکسا...

اینم بقیش

اینم کپی امضاهاشون که بعد از برنامه زنده رود دادن دست مردم....اگه گفتین ماله سیا کدومه؟؟خواب اسمشو نوشته دیگه.....اینو واسم میل کرده بودن....

 

اینم متن گفتگوشون......

سیاوش خیرابی :متولد سال ۱۳۶۳ در تهران و اصالتا تبریزی است و دانشجوی رشته ی کامپیوتر گرایش نرم افزار ... آخرین بار که به اصفهان اومده سال ۶۵ بوده گفت تو کوچه و خیابون خیلی تحویلم می گیرند و در این چند وقت کمتر مامان و باباش رو می بینه به خاطر کارش و ۲ تا برادر بزرگتر از خودش داره که هر دو ازدواج کردند . از نظر او حسن سریال ۹۰ شبی دیدن ابراز احساسات مخاطب است و عیب اون طول کشیدن سریال است . تا یک هفته ی دیگر هم "پسرها سرباز به دنیا نمی آیند" را به کارگردانی شاهد احمدلو شروع می کنه ... و گفت قرنیه ی هر دو تا چشماش سوخته به همین خاطر به نظر میاد اخم کرده ...

محسن افشانی :متولد ۱۳۶۹ است در تهران و اصالتا گلپایگانی است و آخرین بار ۲ سال پیش به همراه خانواده به اصفهان اومده ... از نظر او حسن سریالهای ۹۰ شبی این است که عموما در آن دردها و مشکلات جامعه مطرح می شه و رئال در آن پیداست و عیب اون به خاطر سرعت زیاد ضبط کیفیت کار پایین میاد ... و تله فیلم "ضامن" را در نوبت پخش داره ... و خیلی ناراحت شده که از (ماه محبوب) جدا شده و از اول قرار بوده با احسان علیخانی به طور مشترک ماه محبوب رو اجرا کنند که احسان علیخانی رفته کربلا و قرار شده از قسمت ۱۲ بیاد که با هم اجرا کنند اما محسن افشانی قبول نکرده چون گفت این طوری مخاطب فکر می کرد.


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در پنجشنبه ۱۳۸۷/۰۸/۰۲

کمک به نیازمندان و جشن گلریزان
 

دوباره عوامل ترانه مادری دعوت شدن...امروز برای بار دوم شبکه 3 بازیگران

 ترانه مادی رو دعوت کرد که سیاوش خیرابی هم اومده بود.....مثل همیشه

دوست داشتنیو آروم!

...مثل اینکه برای کمک به نیازمندان یه سیب قرمز رو ۲ملیون تومان خرید...!!!

میگفت این فقط نصف درآمد ترانه مادری بود!!!!  از کار جدیدش میگم براتون که

 خودش گفت:

گفتش که فعلا سر فیلم جدیدشه که همون مرد مجهوله و توی جاجرود

فیم برداری شده و الان هم از اونجا اومده...

اینم عکساش...مرسی از عسل و روژان جون

اینم چندتا دیگه....بزرگمیشه....

 

 حالا اینم دانلود قسمتی که سیاوش خیرابی در این جشن حضور داشت.:

دانلود

اینم لینک کامل برنامه کمک به نیاز مندان.....

دانلود

***

یه سلام داغ به دوستای عزیز...بچه ها نمیدونم کدوماتون صبح عید فطر 

و برنامه جشن گلریزان دیدین؟؟؟!!! اما بیشترشما مطمئنا ندیدین!

من هم ندیدم اما دوست عزیزم روژان تونسته ببینه و ازش فیلم بگیره!

حالا فعلا چندتا عکس که روژا جون زحمتش رو کشیده

عکسا بزرگتر هم میشه...

 

 

اینم قسمتی که سیاوش خیرابی در این جشن حضور داشت....

ببخشید یه کم دیر شد!

البته این مجریش خیلی حرف میزد منم واسه اینکه حجمش کم بشه

حرفای مجری ورراجش رو حذف کردم

قسمت اول: دانلود

قسمت دوم: دانلود

***

اینم دو تا تم درخواستی واسه سزی k وW که سفارش داده بودین.ا

میدوارم خوشتون بیاد

سری W مدل w580: دانلود

سری K مدل k810: دانلود


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در پنجشنبه ۱۳۸۷/۰۷/۱۱

ماه محبوب

سلام.....اگه همتون برنامه ماه محبوب رو دیده باشین میدونید که مهمون برنامشون

سیاوش خیرابی  بود!خیلی هم قشنگ بود...اما نمیدونم چرا امشب سیاوش عین بچه ها

 شده بود؟!!!! حرف زدنش و رفتارش عینه بچه ها بود!! مخصوصا اون تیکه ای که مجری گفت:

ما داشتیم پشت صحنه درباره سیاوش حرف می زدیم و می گفتیم سیائش نمیتونه جلوی

 دوربین خوب حرف بزنه!!(یعنی خجالت میکشه دیگه!؟)بعدشم سیاوش گفت :

نه.!چرا میتونم!....

.

 

حالا بگذریم....من یه چند تا عکس از این برنامه که خودم گرفتم و لینک برنامه رو که بازم  

خودم گرفتم برای دانلود میذارم البته عکسا خیلی کیفیت نداره اما باحاله...... 

درباره دوتا کلیپی هم که می خوام  بذارم باید بگم که یه مقدار چون صدای تلویزیون زیاد

بود.حرفاشون زیاد واضح نیفتاده اما اگر یه کم صداشو کم کنید و اگه خواستید با هدفون

گوش بدین بهتر میشه.

 

اول عکسا...البته یه کم نویز داده...save کنی بزرگتر هم میشه.

 

حالا فیلما....................

متاسفانه قسمت اولشو حر کاری میکنم آپلود نمیشه...واسه همیشن قسمت دومو گذاشتم

قسمت دوم برنامه.....دانلود قسمت دوم

این هم لینک کاملشه میتونید ببینید...باید لود بشه چون زیاده..

اینجا کلیک کن


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در شنبه ۱۳۸۷/۰۶/۲۳

جشن رمضان
دیشب یعنی ۱۹/۶/۸۷ کانال ۵ توی برنامه جشن رمضان ساعت
 
۹:۳۰ دعوت شده بودنآخه خیلی دوست داشتنی و قشنگ بود
 
ولی خیلی ساکت بود... همش محسن حرف میزد..خوب راستی کسی میخواد
 
 اون لوحی رو که سیاوشو محسن و چند نفر دیگه اممضا کردن بخره؟؟
 
وای بالای ۲ میلونه!!!!!پولشواسه نیازمندانه!!!!!
 
خواب اینم لینک جشن رمضان فقط باید کلی صبر کنین تا برسه به
 
 اونجایی که سیاوشو اوردن.
 
 
 
 
 
 
 
 
این کلیپ هم خودم با موبایل از آخرای این برنامه گرفتم...خیلی کمه
 
 اما من گذاشتم تا اگه خواستین دانلود کنین
 
اینم کلیپ جشن رمضان.................دانلود

نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در دوشنبه ۱۳۸۷/۰۶/۱۸

برنامه سفر بخیر و اتفاق نو
 

حالا اگر هم سختونه می تونید از اینجا برنامه رو ببینید.باید صبر کنید تا لود بشه

حالا هم چندتا عکس از سیاوشو محسن در این برنامه...

این چنداتا عکس دیگه...

ولی خیلی قشنگ و بامزه بود...اونیی که ندیدن حتما ببینن


* سياوش خيرابي ( بهرام ) : چهره اش از ابتدا آن چنان آشنا نبود اما کم کم به

محبوب ترين بازيگر جوان اين سريال مبدّل شد . او هم در اين مدت کوتاه با تله فيلم

تلخون و حالا با ترانه مادري خودش را توانسته ثابت کند . بازي خيره کننده اي دارد .

تبحّر خاصي در اداي ديالوگ ها دارد و اينکه جلوي دوربين راحت است ، بخوبي

احساس مي شود . خوشبختانه نه شخصيت بهرام غلو شده است نه بازي ايفا گر

آن . شيطنت هايي در رابطه با پويا و چند شخصيت ديگر دارد اما بدليل بي مهري

هايي که بهرام در خانواده کشيده و بي توجهي هاي ليلا و مشکلاتي که داشته

باعث شده عده ي زيادي او را مقصر ندانند و ياحتي به او حق بدهند!!

سیاوش در اتفاق نو

 

چند عکس دیگه..


نوشته شده توسط مرسده.ستایش.آذین در پنجشنبه ۱۳۸۷/۰۶/۰۷

مطالب پيشين


Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by siavashkheirabi-09
Design By : MerCde